OMEZENÍ PRODEJNY ŽIDNĚVES: od 3.10.2019

Upozorňujeme, že z důvodu stavebních prací v okolí prodejny v Židněvsi bude omezena průjezdnost nákladních automobilů! Pro aktuální informaci ohledně průjezdnosti nás prosím kontaktujte na čísle 773 833 331. Děkujeme za pochopení.

PLETIVA

V naší nabídce najdete čtyřhranné pletivo, které je nabízeno ve varantě Zn (pozinkované) a Zn+PVC (pozinkované a poplastované).Poplastované pletivo má delší životnost vzhledem pozinkování a následnému poplastování.

Dále pletivo dělíme na pletivo bez napínacího drátu (ND) a s napínacím drátem (ND). K pletivu bez napínacího drátu je třeba doobjednat horní a dolní napínací drát popřípadě středový v závislosti na výšce pletiva. Pletivo s ND tento drát již obsahuje a horní a dolní drát je již zapletený v pletivu, v závislosti na výšce je třeba doobjednat pouze středový napínací drát. Z našeho pohledu je pletivo bez ND jednodušší na montáž z hlediska kvalitnějšího a jednoduššího vypnutí pletiva.

Pletiva bez ND jsou dodávána jak na běžné metry tak v 15m či 25m role.

Pletiva s ND jsou dodávána v rolích 15m či 25m role. U tohoto druhu pletiva není možný prodej na běžné metry.

Pletiva dodáváme ve výškách : 800,100,125,140,150,160,180,200 dle typu pletiva

 

Stránka 1 z 3 - 140 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 140 položek celkem

Náš e-shop VŠEPROPLOTY.CZ využívá soubory cookies k personalizaci obsahu a reklam, zlepšení funkcí a zvýšení efektivity nabídky. Dalším používáním našeho e-shopu souhlasíte s jejich použitím   |    Více o souborech Cookies