Doprava

Doprava_zdarma

Vaši objednávku jsme schopni doručit několika způsoby. Nejideálnější způsob si vyberete Vy sami. Nyní vám můžeme objednávku také doručit zdarma. Stačí nakoupit alespoň za 10 000 Kč a řidit se výjimkami uvedenými níže.

Nabízíme mimo jiné vrácení zboží až do 30 dnů od objednání. Pozor však na individuálně upravené zboží, které nelze v zákonem dané lhůtě 14 dnů navrátit. Jedná se například o plotovku zkrácenou na požadovanou délku a podobně.

Upozornění

Výjimky v dopravě zdarma

* Dopravu zdarma nelze využit na zboží od 3 do 6 metrů délky, těžké a křehké zboží (např. podhrabové desky, betonové panely a betonové sloupky) a Baumit beton. U takto rozměrného a těžkého zboží jsme nuceni využít bohužel pouze naší přepravy, nebo si zboží můžete vyzvednout na jedné z našich poboček. Doprava zdarma nad 10 000 Kč platí pouze pro maloobchodní zákazníky. Pro VO zákazníky je zde limit 30 000 Kč. Doručení zdarma se také NEVZTAHUJE NA REALIZACE!


Plaební metody


Prodejny

NAŠE PRODEJNY

Jeden centrální sklad a 2 vzorkové prodejny. Každá naše pobočka slouží jako obchod a jako výdejní místo pro objednávky z eshopu. Navíc na každé naší prodejně naleznete odborníky, kteří vám s výběrem oplocení ochotně poradí. Výdej na našich prodejnách je vždy zdarma a na vyzvednutí objednaného zboží máte 5 pracovních dnů.

Přepravní služby

ZÁSILKOVNA

Rychlé a levné dodání do výdejních míst Zásilkovna Z-point pro malé balíky do 5 kg (max 50x40x30 cm), nebo do 10 kg (max 60x50x40 cm).


Z-point do 5 kg = 79 Kč | Z-point do 10 kg = 119 Kč

Zásilkovna na adresu pro malé balíky do 5 kg (max 50x40x30 cm), nebo do 10 kg (max 60x50x40 cm).


Na adresu do 5 kg = 109 Kč | Na adresu do 10 kg = 149 Kč

Přepravní služby

PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST

Rychlé a pohodlné dodání externí přepravní službou TopTrans, Geis nebo Česká pošta přímo na vaší adresu a to již od 179 Kč.

Přepravní společností nelze bohužel přepravit betonový systém, podhrabové desky, Baumit betony a také zboží nad 3 metry délky. U těchto nadrozměrných objednávek je potřeba využít osobního vyzvednutí nebo služeb naší přepravy.


do 2 000,- = 179 Kč | do 10 000,- = 349 Kč | nad 10 000 Kč = zdarma*

Firemní přeprava

NAŠE PŘEPRAVNÍ SLUŽBY

Bez hydraulické ruky | 25,- / km = ideální pro nadrozměrné zboží do max. 4 tun. V případě betonového zboží je zapotřebí zajistit vykládku z vozidla.

S hydraulickou rukou | 40,- / km + 100,- / paleta = Pro betonové zboží s vyložením pomocí hydraulické ruky na místě určení.


Cena za km je účtována obousměrně. U automobilu s hydraulickou rukou je potřeba zajistit zpevněnou cestu k místu vykládky. Cena s hydraulickou rukou je počítána vždy z Herinku.

Veškeré ceny, kromě ceny objednávky, jsou uvedeny bez DPH 21%. Více informací ohledně přepravy zboží vám rádi sdělíme, stačí nás kontaktovat.