NEWSLETTER

VELKOOBCHODNÍ NABÍDKA VŠEPROPLOTY.CZ

VELKOOBCHODNÍ NEWSLETTER

Vážení obchodní partneři,

    vzhledem k úpravám cen některých dodavatelů a jejich materiálů oplocení bude v průběhu první poloviny května probíhat přecenění tohoto sortimentu. jedná se o část pletiv, plotových sloupků a vzpěr Ideal a drobného doplňkového sortimentu. Navýšení bude v úrovni 5% až 7% k původním cenám.

    Při tvorbě Vašich objednávek sledujte ceny na našich stránkách www.vseproploty.cz, kde po Vašem přihlášení tyto nové ceny postupně uvidíte. Než se celý sortiment kompletně přecení, žádáme o trochu trpělivosti v nepřesnosti cen.

    Tímto současně chceme v této složité době poděkovat za mimořádný zájem o náš sortiment oplocení a popřát hodně zdraví. Těšíme se na brzké setkání.

    

Tým České Ploty

rouska_banner


Kontakt velkoobchod.png


Tento e-mail Vám byl zaslán na základě naší společné velkoobchodní spolupráce. Obsah e-mailu je pouze informativní a České Ploty s.r.o. tímto e-mailem neuzavírají žádnou smlouvu.

Nemáte zájem nadále dostávat tyto informativní e-maily? Můžete se odhlásit zde: #unsubscribe#

Náš e-shop VŠEPROPLOTY.CZ využívá soubory cookies k personalizaci obsahu a reklam, zlepšení funkcí a zvýšení efektivity nabídky. Dalším používáním našeho e-shopu souhlasíte s jejich použitím   |    Více o souborech Cookies