Hranol sibiřský modřín 70 x 45 x délka na míru

11 hodnocení
 
 

Hranol sibiřský modřín 70 x 45 mm Vám rádi přizpůsobíme na požadovanou délku. U nás Vám účtujeme pouze skutečně odebranou délku hranolu bez prořezů.

Sibiřský modřín se od evropského modřínu liší větší hustotou dřeva. Má také jiné zbarvení a je odolnější a houževnatější.

Dostupnost Na dotaz
Cena 87 Kč bez DPH
105,27 Kč / bm    
Kód produktu HR
Kategorie Dřevěné hranoly
 

Hranol sibiřský modřín 70 x 45 mm o kvalitě AB Vám rádi přizpůsobíme na požadovanou délku. U nás Vám účtujeme pouze skutečně odebranou délku hranolu bez prořezů.

Sibiřský modřín se od evropského modřínu liší větší hustotou dřeva. V porovnání s jinými měkkými dřevinami vyniká sibiřský modřín lepšími vlastnostmi a nejvyšší váhou 620 - 720 kg / m3. Má také jiné zbarvení a je odolnější a houževnatější. Nejcennější vlastností modřínu je jeho odolnost, kterou tvoří vysoký obsah pryskyřice a vysoká hustota.

 

O HRANOLU

  • Šíře 70 mm a tloušťka 45 mm
  • Délka hranolu dle požadavku (nepočítáme prořezy, jen skutečnou délku!)
  • Maximální délka hranolu 4 metry
  • Kvalita AB
  • Zkosené 4 hrany

 

JAK OBJEDNAT HRANOL

Do "Počet kusů" zadejte celkový počet metrů, který budete potřebovat. Posléze v objednávkovém procesu vyplňte v "Poznámky" kompletní požadavek na délku hranolu.

Upozorňujeme, že produkt upravený na míru dle požadavku zákazníka nelze vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů.

 

banner_namiru

Šířka hranolu 70 mm
Tloušťka materiálu 45 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Náš e-shop VŠEPROPLOTY.CZ využívá soubory cookies k personalizaci obsahu a reklam, zlepšení funkcí a zvýšení efektivity nabídky. Dalším používáním našeho e-shopu souhlasíte s jejich použitím   |    Více o souborech Cookies